Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Który hosting ma najlepszy CMS w pakiecie?
#1
Jaki hostingodawca ma w pakiecie najlepszy CMS do zarządzania naszą stroną? Ktoś wie coś więcej?
Odpowiedz
#2
linuxpl.com polecam!
Coś o wnętrzach wyposażonych w meble biurowe to sztuka najwyższego stopnia Wink
Odpowiedz
#3
A po co ci CMS w pakiecie ? Instalacja WP to na większości hostingów zajmuje 5 minut. Podobnie jest z joomla! i innymi hostingami.

Nawet jeżeli nie ma instalacji jednym kliknięciem moim zdaniem nie jest to wielką stratą.
Odpowiedz
#4
Ja też wolałbym własnoręcznie zainstalować CMS,to tylko chwila.
Odpowiedz
#5
ja miałam na premium i kei.pl Smile i mają wszystkie CMSy
Odpowiedz
#6
Hmm a ja pamiętam, że chyba parę lat temu robiłem projekt na studia z CMS. Wtedy przypominam sobie, że zakładałem na stronie cba. pl . Całkiem przyjemny hosting. W dodatku darmowy. Tak na zaliczenie w sam raz. Przynajmniej nie wygląda to amatorsko na local hoście tylko już lepiej bo jest www i prowadzący widać, że był zadowolony bo sprawdzał czy strona jest responsywna w technologii RWD. Na tablecie wszystko działało, na smartfonie również. Coś pamiętam, że nie chciało niestety banglać na IE..Ale to standard Wink
Odpowiedz
#7
To potrzebny Ci jakiś autorski system CMS od firmy zapewniającej serwer www. Nie sądzę, żeby to było konieczne. Masz w internecie sporo darmowych rozwiązań, takich jak Wordpress, Drupal czy Joomla. Na większości serwerów www bez problemu zainstalujesz którykolwiek z tych systemów. Ja miałem do czynienia z pierwszymi dwoma z tych trzech wymienionych. Ewentualnie możesz poszukać hostingu z instalatorem skryptów, dzięki czemu nie będzie potrzeby ręcznej instalacji czy aktualizacji.
Odpowiedz
#8
Jeżeli szukasz CMS i masz budżet to możesz skorzystać z autorskich rozwiązań. Jeżeli w grę wchodzi powszechny wordpress to wystarczy jakikolwiek hosting. Zazwyczaj już każdy ma dostępny instalator aplikacji, więc nie musisz się bawić z wysyłaniem plików. Ja korzystam z hekko.
Odpowiedz
#9
A po co CMS w pakiecie? Zazwyczaj są całkowicie nieintuicyjne.
Jak dla mnie lepiej jest się zaprzyjaźnić z Wordpressem. Nawet szympans ogarnie Smile
Odpowiedz
#10
Może spróbuj sprawdzić na dhosting.pl, jest tam opcja darmowego wypróbowania. 
Moim zdaniem mają rewelacyjny i bardzo prosty w obsłudze panel administracyjny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości