Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulka z nadrukiem na prezent?
#31
(10-08-2015, 13:29)żabka_mała napisał(a): Raczej taki pomysł wieje trochę gimbazą.

Muszę się z Tobą zgodzić Żabko_Mała. W sumie u mnie w gimnazjum dawano takie prezenty...
Odpowiedz
#32
A może niektórzy lubią takie prezenty Big Grin
Odpowiedz
#33
hmm, bluzka z nadrukiem tak ale wydaje mi się że jako dodatek do prezentu. Prezent powinien być ciekawy, oryginalny coś co dana osoba lubi robić, coś fascynującego. Warto rozejrzeć się na stronie http://taakiprezent.pl/pl/Jak-wyglada-prezent, prezent ten darowany jest w formie vouchera pdf. Kupujesz go bez zbędnych kolejek w których nie chce się stać np. przed świętami.
Odpowiedz
#34
Mi się bardzo podobają prezenty typu voucher na masaż, paralotnię etc. To dość oryginalne pomysły.
Odpowiedz
#35
A ja się najbardziej cieszę z ubrań, jeśli trafi się z rozmiarem Wink Ogólnie jestem zwolenniczką przydatnych prezentów, a że ubrania kupuję dosyć często, to doceniam każdy taki pomysł. Teraz marzy mi się jedna sukienka z moremoi, a że niedługo mam urodziny, to może siostra się domyśli Smile Jeśli nie, to kupię ją sama.
Odpowiedz
#36
Ubrania to też dobry pomysł na prezent. Tylko najlepiej jest dawać jednak bon podarunkowy do danego sklepu.
Odpowiedz
#37
Koszulki z nadrukiem to świetny pomysł. Okolicznościowe, dla kibica, czy z jakimś zespołem.W tym roku jedziemy na 30 lecie naszego ulubionego zespołu do Sulęczna. Oczywiście w koszulkach fanklubu. To bardzo integruje. Teraz jest moda na manifestowanie patriotyzmu. Dlatego koszulki z motywem patriotycznym cieszą się powodzeniem. Takie koszulki i bluzy można kupić najczęściej w sklepach z militariami, na przykład na  [http://www.bron.pl] .

[Obrazek: k.sur.hs_0.jpg]
Odpowiedz
#38
Fajny pomysł, koszulka na pewno się przyda Wink
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz
#39
No nie wiem. Ja ostatnio dostałam dwie takie koszulki z nadrukami i w nich w ogóle nie chodzę.
Odpowiedz
#40
To zależy czy osoba która otrzyma ten prezent lubi takie rzeczy. Mój facet np. bardzo by się ucieszył Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości