Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klasyczny zestaw do golenia - w prezencie?
#11
Nie no to już lepiej kupić jakiś zwykły t-shirt niż takie coś...
Odpowiedz
#12
Jeśli chcesz dawać zestawy do golenia, to najlepiej takie z brzytwą, paskiem, pędzlem i kremem - klasyczne golenie. To jednak troszkę droższa impreza. Wink
Odpowiedz
#13
Moim zdaniem to dobry pomysł. Ja mojemu tacie zawsze na prezent kupuje krem do golenia i balsam do pielęgnacji. Zawsze jest zadowolony z prezentu.
Odpowiedz
#14
Wiecie moze gdzie szukac promocji na tego typu sprzety jak golarki? Chcialbym zrobic prezent, jednak mam troche okrojony budzet...
Odpowiedz
#15
To zależy. Dobra maszynka może kosztować bardzo dużo, a wysokiej jakości kosmetyki do golenia też. A mężczyzna lubi się czuć komfortowo podczas i po goleniu, więc raz można sprawić taki prezent.
Odpowiedz
#16
Skoro już jesteśmy w takim temacie to stwierdziłam, że ja również dorzucę od siebie jakieś informacje Big Grin Od jakiegoś czasu staram się kupować moim bliskim sprawdzone, praktyczne prezenty. Wcześniej zdarzało mi się podarować komuś coś co wydawało mi się świetne, a okazywało się kompletnie zbędnym gadżetem. Dlatego pomyślałam, że mogę Wam w tym wątku przedstawić przykład praktycznego podarunku. Otóż jakiś czas temu dla mojego wybranka zdecydowałam się zakupić kilka męskich gadżetów, które wpadły mi w oko podczas standardowych zakupów kosmetycznych w drogerii Ezebra. Mowa tutaj o propozycjach od firmy Bulldog - https://www.ezebra.pl/pl/producers/bulld...78991.html Przyznam szczerze, że nie znałam wcześniej tej firmy, ale na ten moment wydaje mi się, że mają całkiem niezłe propozycje, które warto wziąć pod uwagę. Ta marka ma wśród swoich produktów właśnie zestawy do golenia, więc myślę, że śmiało możecie sobie sprawdzić. Według mnie taki praktyczny prezent to zawsze dobra opcja.
Odpowiedz
#17
To takie pójście na łatwiznę
Odpowiedz
#18
Dla kogoś dalszego to dobry prezent
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości