Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kawa jaka najlepsza
#31
Ostatnio piłam Brasilianę i była naprawdę pyszna. Wszystkie Jacobsy i Tchibo mogą się schować.
Odpowiedz
#32
Takie kawy są oczywiście bardzo dobre i trudno z tym polemizować. Jednak jak wypijam 2-3 kubki kawy dziennie to raczej muszę pić Lavazzę czy Jacobsa, a nie coś z wyższej półki. Natomiast miałam kiedyś Kopi Luwak.
Odpowiedz
#33
Najlepszą kawa jest Lavazza espresso.
Odpowiedz
#34
Najlepsza kawa to taka, gdy możemy ją wypić w doborowym towarzystwie  Wink
Odpowiedz
#35
widzę, ze większość woli Lavazzę Smile
Odpowiedz
#36
Mnie najbardziej smakuje Lavazza. Nie lubię kaw rozpuszczalnych, mają okropny smak.
Odpowiedz
#37
Ja rozpuszczalnych wręcz nie znoszę. Są okropne w smaku.
Odpowiedz
#38
no widzicie różni ludzie, różne kawy. Dzięki za wasze propozycje. Ostatnio szukałam różnych propozycji podania kawy. Ciekawe jest to, że na kawie można wykonać wiele wzorków i dekoracji. Na http://www.aromatkawy.pl/ znajdziecie ciekawe propozycje. Ja ostatnio zrobiłam cappucinno z pajęczyną , która jest tam na stronce. Nie uwierzycie , ale mi wyszło, może nie idealnie, ale pajęczyny by się tam każdy dopatrzył
Odpowiedz
#39
A ktoś pił zieloną kawę?
Odpowiedz
#40
Kawa zielona to coś okropnego. Nie wiem jak ludzi mogą to pić. Niby odchudzająca a nie ma żadnych badań potwierdzających jej właściwości.
Kiedyś kupowałam kawę w markecie. W święta dostałam w prezencie kawę  z palarnia kawy warszawa i różnica była ogromna między tym co kupowałam do tej pory. Przede wszystkim kawa jest świeża i pachnie inaczej niż sklepowa. Do tego kupuję ziarnistą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości