Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie sklepy przydatne w budowie/remoncie
#11
My potrzebowaliśmy traktora, żeby przetransportować wszystkie nasze materiały budowlane. Na szczęście znajomy ma Ursusa 4011 i pożyczył nam goSmile
Odpowiedz
#12
castorama, leroy, obi, praktiker
Odpowiedz
#13
Pewnie obi i castoramaSmile
Odpowiedz
#14
W niektórych miastach jest też Mrówka.
Odpowiedz
#15
Jeśli jesteście w trakcie budowy to sprawdźcie ofertę firmy Unistop zajmującej się sprzedażą znaków drogowych. A jeśli nie chcecie kupować znaków, to zawsze możecie je wynająć. Uważam, że warto byłoby o tym pomyśleć.
Odpowiedz
#16
Jeśli jesteście w trakcie budowy to możecie potrzebować hal tymczasowych do przechowania sprzętu lub jakichś materiałów, dlatego polecam : http://www.frisomat.pl/Zastosowania/Hale...asowe.aspx Czytałam o nich już gdzieś na forach i spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami. Big Grin
Odpowiedz
#17
LeroyMerlin.pl - fajną opcję mają, ze można zamawiać online i kurier przywozi rzeczy do domu. No i można w domu na spokojnie zastanowić się czego człowiek chce.
Odpowiedz
#18
Ja się w takim wypadku zaopatruję w sklepach internetowych bo jest znacznie większy wybór i cenowo bez porównania lepiej niż w sklepach stacjonarnych. Ostatnio robiłam sobie remont dużego pokoju bo wpadłam na pomysł dekoracji ściennej z kamienia wapiennego i znalazłam świetną ofertę na serwisie internetowym bo u kamieniarza zapłaciłabym znacznie więcej.
Odpowiedz
#19
(01-24-2016, 21:32)maruda napisał(a): LeroyMerlin.pl - fajną opcję mają, ze można zamawiać online i kurier przywozi rzeczy do domu. No i można w domu na spokojnie zastanowić się czego człowiek chce.

O, nie wiedziałam, że można online.
Odpowiedz
#20
Zajrzyjcie do Elektron Online, zwłaszcza jeśli potrzebujecie osprzęt elektryczny czy narzędzia. W internecie sklep działa od niedawna, ale rozwija się bardzo fajnie, daje niezłe promocje, stale wzbogaca ofertę. Według mnie to dobra alternatywa dla marketów budowlanych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości