Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka forma reklamy najskuteczniejsza?
Tak, pozycjonowanie cieszy się ostatnio wśród firm dużą popularnością. Nie ma się co dziwić. Dziś tyle czasu wszyscy spędzamy w internecie, że być może to właśnie najszybsza droga, by do nas dotrzeć z reklamą.
Odpowiedz
Internet jest najlepszą i najskuteczniejszą formą reklamy Wink
Jak skutecznie schudnąć - no to do dzieła

Odpowiedz
A co myślicie o promowaniu się w prasie i artykułach w internecie? Wpadłam na informację na portalu Alces o artykułach, które sprzedają. Jak to widzicie? Czy to się opłaca i naprawdę reklamuje firmę?
Odpowiedz
Nie jestem pewny co do prasy, ale artykuły w internecie mogłyby zadziałać. Prasa wydaje mi się zbyt staroświecka.
Odpowiedz
Ja mam bardzo dobrą opinię o kalendarzach reklamowych. W firmie mamy 5 handlowców.  Każdemu z nich zamawiam kalendarz w wersji papierowej co roku (tutaj) + kilkanaście kalendarzy dla klientów. Oczywiście na każdym umieszczam logo firmy i dane kontaktowe. Ważne jest, aby kalendarz był dobrany do branży np. aby okładka miała zdjęcie, które zainteresuje klienta. Jeśli źle dobierzemy grafikę to wyląduje on w koszu :/
Odpowiedz
Dokladnie - takie kalendarze reklamowe, czy notesy reklamowe - to wg mnie dobra sprawa. Nie sa drogie, a 'robia swoje'. Jesli chodzi o druk notesów bez okładki to firma FanatycyDruku ma dosc dobra oferte - moze warto na nia rzucic okiem?
Odpowiedz
Na moje dobra reklama to sam sklep warto sobie zrobić atrakcyjne wnętrze poprzez inspiracje ja szukam różnych ciekawych pomysłów na http://podlogi-expona.pl/blog/2016/09/28...ze-sklepu/ sobie zrobisz dobre wnętrze sklepu to ludzie przyjdą.
       wedding planner warszawa skorzystaj z naszej oferty.


Odpowiedz
jak do tej pory najlepszą formą reklamy jest pozycjonowanie. Dzięki dobrym i wysokim pozycjom w wynikach wyszukiwania trafiamy do najbardziej odpowiedniej grupy docelowej naszego klienta. Jednak by te pozycje osiągnąć to podstawą jest dobrze wykonana strona internetowa. I to nie tylko pod względem technicznym, ale ważna jest również jej grafika i przyjazność dla użytkownika. Ja swój sklep przebudowywałam kilka razy, w końcu zleciłam jej wykonanie do studia Hauerpower z Tarnowa i udało się. Dziś na najbardziej pożądane frazy dla mojego sklepu jestem w TOP10 i obroty są całkiem spore. Polecam sprawdzić ofertę tego studia http://www.hauerpower.com/strony-internetowe-tarnow/
Odpowiedz
W obecnych czasach, moim zdaniem, najlepiej się reklamować na Facebooku (łatwiej ustalić grupę docelową), a także używać AdWords.
Odpowiedz
Internet jest najlepszą formą reklamy, zwłaszcza portale społecznościowe Big Grin
Jak wybielić zęby w domu - szybko i skutecznie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości