Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka forma reklamy najskuteczniejsza?
#31
Zależy jaki profil biznesu.. Na przykład wierteł diamentowych nie będziesz promował na facebooku..
Odpowiedz
#32
Teraz już chyba wszystko da się promować na facebooku, jeżeli tylko znajdzie się ku temu odpowiednią drogę Wink
Odpowiedz
#33
Ja za jedną z najskuteczniejszych form uważam marketing treści, w tym prowadzony przy pomocy facebooka, youtube czy własnego bloga firmowego.
Poznaj 40 najlepszych anime 2022 roku i pobierz PDF.
Odpowiedz
#34
Ja też myślę, że jest to dobra opcja reklamy, która rzeczywiście w wielu opcjach świetnie się sprawdza.
Odpowiedz
#35
Najlepsze moim zdaniem jest pozycjonowanie i marketing szeptany
Odpowiedz
#36
(09-11-2014, 09:18)muszka napisał(a): Teraz już chyba wszystko da się promować na facebooku, jeżeli tylko znajdzie się ku temu odpowiednią drogę Wink

Facebook to obecnie faktycznie potężne narzędzie marketingowe, które dodatkowo nie wymaga jakiegoś specjalnie dużego nakładu kosztów, więc nie można tego lekceważyć.
Odpowiedz
#37
Nie ma jednej najskuteczniejszej metody. Z zasady TV ale po co od razu takie ciężkie działa? Marketing szeptany i pozycjonowanie też nie jest złe Smile
Odpowiedz
#38
Ale nie każdy prowadzi az tak dużą firmę by korzystać z reklam w Tv. Moim zdaniem jedna z takich skuteczniejszych form jest Voice mailing http://www.tidetelco.pl/produkty/polacze...ce-mailing . Te głosowe sms docierają do znacznie większej liczby ludzi niż zwykłe maile czy ulotki. Koszty nie są duze a można na tym wiele zyskać.
Odpowiedz
#39
(09-29-2014, 11:32)muszka napisał(a): Ja też myślę, że jest to dobra opcja reklamy, która rzeczywiście w wielu opcjach świetnie się sprawdza.

tak, a potem ludzie wydają ogromne budzety, bo "wszyscy musza być na fejsbuku" i nic z tego nie mają.
Odpowiedz
#40
(10-30-2014, 13:11)goplaneczka napisał(a):
(09-29-2014, 11:32)muszka napisał(a): Ja też myślę, że jest to dobra opcja reklamy, która rzeczywiście w wielu opcjach świetnie się sprawdza.

tak, a potem ludzie wydają ogromne budzety, bo "wszyscy musza być na fejsbuku" i nic z tego nie mają.

Facebook to bardzo dobre narzędzie promocji, tylko nie każdy rodzaj działalności można na nim z dobrym skutkiem prowadzić. Druga sprawa, zę również trzeba publikować wysokiej jakości treści oraz wykupić płatną reklamę. Warto inwestować w SEO. Adwords też moze dać dobre efekty. Gadżety trochę już wyszły z mody, ale np. z nowym rokiem można rozdawać klientom takie kalendarze http://www.extrema.com.pl/o,16,41,kalend...ielne.html lub inne upominki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości