Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka forma reklamy najskuteczniejsza?
#21
Nie zapominajmy o reklamie w gazecie i na ulicy w formie baneru.
Odpowiedz
#22
Bez dwóch zdań, najskuteczniejsza jest internetowa reklama. Choć wszystko zależy od reklamowanych produktów czy usług. Czasami skuteczna będzie reklama np. w czasopismach branżowych.
Odpowiedz
#23
Polecam wam agencję reklamową - http://www-pozycjonowanie.eu/pozycjonowanie.html . Bardzo dobra firma zajmująca się pozycjonowaniem stron. Rzetelna oraz poważnie podchodząca do każdego klienta. Usługi realizowane są w stu procentach i w krótkim czasie. Jeśli zależy ci na szybkim i skutecznym pozycjonowaniu to sprawdź ofertę firmy.
Odpowiedz
#24
jak dla mnie? marketing szeptany - nie ma lepszej reklamy jak polecenie przez inną osobę Smile
Odpowiedz
#25
Owszem, polecanie przez inną osobę jest bardzo skuteczną formą reklamy, aczkolwiek najpierw trzeba posiadać te osoby, które będą polecać.
Odpowiedz
#26
Wg mnie na 100% najlepsze jest pozycjnowanie. Nie ucieknie się przed google a adblicki działają coraz lepiej. Teraz bazuje na internecie, raczej nie używam innych form marketingu. Niestety nie nauczyłam się dobrze jak pozycjnonować Big Grin współpracuję z Webpozycja, fajna obsługa i oszczędza mi dużo czasu więc na plus RolleyesBig Grin
Odpowiedz
#27
Najskuteczniejszej jednej nie ma. Trzeba wybrac kilka skutecznych sposbów, dobrze dobraną do tego jaką grupę docelową ma nasza działalność - jesli nasza firma organizuje wycieczki/pielgrzymki do miejsc świętych to infromacji o tym nie zostawiamy w klubie go-go Smile.

Ktoś pisał o dywersyfikacji reklamy, to chyba jest najlepszy sposób, tzeba zanwetsowac i w pozycjonowanie, i bannery i w ulotki, czy reklamę radiową, warto tez pokazać się w google mapach, albo wspierac działania opcją jaką daje google business view - czyli taki spacer w google z ulicy do naszej firmy - tu przykład restauracji w mapach google - ale takie rozwiązanie można zastosować w każdym miejscu, które chce sie pochwalić wnętrzem.
Odpowiedz
#28
Wyszukiwanie potencjalnych klientów oraz bezpośrednie oferty.
Odpowiedz
#29
Najlepsza jest w telewizji, ale to ogromny koszt. Jeśli chodzi o jakość cena to polecam facebooka i adwords.

________________
http://smite.graj.tv/
Odpowiedz
#30
Ja osobiście polecam marketing internetowy, od paru miesięcy prowadzę biuro rachunkowości z opcją obsługi internetowej i korzystam z usług bizzit.pl , w kilku frazach jestem w top 4 aktualnie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości