Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak się odchudzić skutecznie?
#11
1. ruch przede wszystkim : bieganie, rower, pływanie, gimnastyka, najważniejsze żeby systematycznie.

2. posiłki mniejsze, może być częściej w ciągu dnia,

3. uzupełnić dietę w błonnik, np. otręby, które dobrze wypełniają żołądek i dają uczucie sytości.

Silna wola...
Odpowiedz
#12
A masz jakieś partie kłopotliwe, na których najbardziej ci zależy by nad nimi popracować?

Z aktywności aj polecam gry ogólnorozwojowe - badminton, tenis lub squash Smile
Odpowiedz
#13
Przede wszystkim mniej jeść. Jeśli coś jemy to 3/4 niech to będą warzywa. Do tego ruch (rower, bieganie, fitness, siłownia). Zero słodyczy i tłustego jedzenia. Proste. Trzeba tylko chcieć
Odpowiedz
#14
Ja prawie nic nie jem, dużo ćwiczę a waże coraz więcejSad co mam robić? zanim zaczęłam ćwiczyc ważyłam 5 kilo mniej
Odpowiedz
#15
Po prostu Twój wzrost wagi związany jest ze zwiększeniem się masy mięśniowej, a nie tłuszczu Wink To całkiem normalne.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#16
Mniej jeść a więcej ćwiczyćSmile

_________________
ksero w Krakowie
Odpowiedz
#17
Przede wszystkim regularne i częste jedzenie nie dużych porcji. Poza tym trochę wysiłku fizycznegoSmile Najlepsze na odchudzanie.
Odpowiedz
#18
Gdzie polecacie ćwiczyć w zimie?
_____________________________
http://warszawa.wypozyczalniasamochodow.info
Pozdrawiam, karski1
Zapraszam na mojego Pinteresta!
https://pl.pinterest.com/hist_pl_yt
Odpowiedz
#19
Najważniejsza kwestia przy odchudzaniu to unikanie słodyczy i regularne posiłki. Do tego oczywiście sporo ruchu - najkorzystniejsze przy odchudzaniu jest pływanie, bieganie i jazda na rowerze. Dodatkowo można wspomóc się błonnikiem, np. tutaj można przeglądnąć preparaty błonnik w tabletkach. Ja schudłem 8 kg w trzy miesiące bez specjalnego trudu Smile
Odpowiedz
#20
A może dobrym pomysłem mogłyby być wczasy odchudzające? Byłem w tym hotelu jesienią zeszłego roku i faktycznie udało mi się zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów Wink
Przyznaję, że czas mieliśmy rozplanowany w 100% na różne zabiegi, ćwiczenia, fitness...
Poza tym wyżywienie było specjalnie opracowane.
Najważniejsze, że podczas turnusu dużo dowiedziałem się o technikach odchudzania się, odpowiedniej diecie, ćwiczeniach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości