Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaką macie wodę?
#11
Ja na swoją wodę nie narzekam, jest czysta i nie trzeba jej filtrować
Odpowiedz
#12
Cytat: twarda jak cholera, nic już nie pomaga na tę twardość [Obrazek: sad.gif]

Kochana ja też tak myślałam! Próbowałam już chyba wszystkich dzbanków na rynku, zanim uczciwy sprzedawca powiedział mi jaka to ściema Angry faktycznie - zrobiłam kropelkowy test wody i dalej była twarda!
Teraz namówiłam męża na zmiękczacz wody - wydatek trochę większy niż dzbanek Undecided  ale to jest inwestycja, bo dzięki temu nie zepsuje się Wam pralka ani armatura. Działa dopiero tydzień ale ja już widzę (i czuję w smaku!!!) różnicę.
Odpowiedz
#13
A jaki zmiękczacz kupiłaś? Ja muszę szybko się zdecydować, mąż już nie chce słuchać o tej wodzie, mówi tylko "wybierz coś w końcu" a ja załamuję ręce i nie wiem co...
Odpowiedz
#14
Mirrka, my wybraliśmy kompaktowy zmiękczacz Ecoperla Toro, ale to nie była taka prosta decyzja. Smile Długo wcześniej rozmawialiśmy z ekspertem, który doskonale dobrał urządzenie do naszych potrzeb. Smile Polecam Ci podobne rozwiązanie, możesz iść moim tropem i zadzwonić do Piotra Pisarskiego z http://www.filtry-do-wody.info/.
Odpowiedz
#15
Mam na szczęście dobrą wodę chociaż nie zawsze tak było. Po remontach i modernizacji wodociągów warszawska kranówka dorównuje już tej wodzie w miastach które się taka wodą chwalą. Fajnie by było gdyby wszystkie miasta tak dobrze wykorzystały dotacje unijne jak MPWIK
Odpowiedz
#16
A gdziekolwiek jest dobra kranówka?
Odpowiedz
#17
Wiadomo, to bardzo istotna kwestia.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości