Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile kosztuje dostawa w sklepach internetowych?
#11
Istnieje coś takiego jeszcze jak dzień darmowej dostawy, ale nie pamiętam na jaki dzień przypada. W zeszłym roku zamówiłam wtedy mojemu synkowi sporo odzieży chłopięcej, więc byłam bardzo zadowolona, ponieważ dzięki temu sporo zaoszczędziłam.
Odpowiedz
#12
Też niedawno skorzystałam z ojcem z darmowej dostawy. Na jednym z portali aukcyjnych wpadła mu w oko wialnia w bardzo atrakcyjnej cenie. Niestety koszt dostawy kurierem był bardzo wysoki. Gdy ojciec odkrył, że za kilka dni będzie mógł skorzystać z tej promocji był wniebowzięty. Dobrze, że są takie dni, że nie musimy martwić się wysyłką, która może nas słono kosztować.
Odpowiedz
#13
No cóż, w przypadku takiego sprzętu (aż sobie z ciekawości sprawdziłam co to jest, ponieważ nie miałam zielonego pojęcia) faktycznie koszt takiej dostawy musi być bardzo duży.
Odpowiedz
#14
Dostawa to zazwyczaj około kilkunastu złotych. Zależy co dokładnie kupujemy, ile dana rzecz waży i jakich jest gabarytów.
Odpowiedz
#15
No to teraz uwaga, bo mam prawdziwą bombę. Otóż w sklepie z oryginalnymi gadżetami do domu, FamFam, za wysyłkę pocztexem nie płaci się nic bez względu na wartość zamówienia! Takie postawienie sprawy to ja rozumiem, dzień darmowej dostawy jest każdego dnia Wink. Jeśli do tego dodać ciekawy asortyment (znalazłem np. niewidzialną półkę na książki...), to otrzymujemy jeden z fajniejszych sklepów internetowych. Sprawdźcie na http://famfam.pl/strona/darmowa-dostawa.
Odpowiedz
#16
Niewidzialna półka na książki? Przypomniała mi się peleryna niewidka Harry'ego Pottera. ;-) Z ciekawości sprawdziłam tę półkę - wygląda rewelacyjnie.
Odpowiedz
#17
Od zera jeśli jest taka opcja do 100 za towar o większych gabarytach
Odpowiedz
#18
W drukarni http://www.drukcyfrowy.krakow.pl/ za dostawę płaciłam 15 złotych.
Odpowiedz
#19
Niewidzialna półka na książki brzmi dla mnie trochę naciągająco ale może faktycznie jest dobre Tongue Przesyłka zazwyczaj będzie do kilkunastu złotych, czasami zależne jest jeszcze od długości trasy do celu gdzie chcemy dostarczyć chociaż obecnie coraz rzadziej jest to brane pod uwagę
Odpowiedz
#20
(07-01-2014, 09:19)zylaczek11 napisał(a): Niewidzialna półka na książki brzmi dla mnie trochę naciągająco ale może faktycznie jest dobre Tongue
Ale czy obejrzałeś ją w sklepie, do którego link wcześniej wkleiłem? Tu nie ma nic naciągającego, cały sekret kryje się w odpowiednim designie półki Smile.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości