Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie pojechać na wakacje?
#31
W tym roku zastanawiamy się nad tym, gdzie pojechać na wakacje i nasz wybór to będzie prawdopodobnie Bułgaria. Na stronie BulgariaNaWakacje.pl przeglądaliśmy oferty wynajmu apartamentu niedaleko morza. Jeśli macie namiary to podeślijcie jakieś namiary na tanie połączenia lotnicze do Bułgarii.
Odpowiedz
#32
Polecam Wenecję w maju lub wrześniu. Nie ma wtedy wielu turystów, ciepło i przyjemnie, a dodatkowo nie tak drogo jak w sezonie Smile
Odpowiedz
#33
Chętnie bym się wybrała do Wenecji! Polecasz coś sprawdzonego?
Odpowiedz
#34
Ja polecam chorwacje, dość tanio, pogoda super, jedzenie wyśmienite, imprezy extra, trunki również super
Odpowiedz
#35
Jako wielki fan chodzenia po górach polecam okolice Baraniej Góry. Zobaczysz tam piękne widoki zarówno w okolicy ośrodka wypoczynkowego, jak i na szczycie zdobytej góry. Odetchniesz również świeżym powietrzem oraz wyciszysz się od codziennych miejskich hałasów.
Odpowiedz
#36
Ja w tym roku pojadę dodatkowo na tydzień w góry. Dość spontanicznie wpadliśmy na ten pomysł, ale jednak już teraz rezerwujemy apartament w Zakopanem. Mamy już nawet jeden na oku i będę tam jutro dzwonić, żeby wszystko ustalić. I suma summarum szykują mi się dość aktywne wakacje. Wink
Odpowiedz
#37
Ja zdecydowanie stawiam na wyjazd do Japonii, jeśli będę mieć szczęście to może uda mi się tam zostać nawet na dłużej niż tydzień lub dwa. Jedno jest pewne - nie moge sie doczekać aż spróbuje typowo japońskiego sushi!
Odpowiedz
#38
Z zupełnej ciekawości: ile taka wyprawa Cię wyniesie?
Odpowiedz
#39
Polecam Chorwacje jest tam wiele parków przyrody i zabytków o atrakcjach nie wspomnę.
Odpowiedz
#40
Chorwację mam kiedyś w planie, podobnie jak Izrael.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości