Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie najlepiej wyjechać na urlop?
#1
Wypoczynek jest bardzo ważny, ponieważ w ten sposób znacznie łatwiej jest zregenerować własne siły i funkcjonować normalnie w ciągu dnia. Dla niektórych noclegi w mielnie mogą okazać się początkiem wspaniałej przygody! A Wy gdzie jeździcie na urlopy? Polecacie jakieś miejsca?
Odpowiedz
#2
Możesz sobie sprawdzić Logos Hotel w Zakopanym. Miejsce jest bowiem warte uwagi. Wypoczniesz sobie tam zarówno latem jak i zimą. Zawsze jest tam wiele atrakcji, z których można skorzystać. Idealne miejsce dla całek rodziny.
Odpowiedz
#3
Jest sporo takich miejsc, ale ja mogę polecić między innymi Zajazd Jurajski w Podlesicach. Jeśli chcecie odpocząć to polecam - tam jest to możliwe w 100% Smile
Odpowiedz
#4
Przede wszystkim postawiłabym na sprawdzony, zaufany obiekt. W końcu każdemu zależy żeby solidnie odpocząć, zjeść coś smacznego i zrelaksować się. Osobiście myślę, że warto tutaj wskazać to miejsce: https://www.hotelsaltic.pl/ jest to hotel, w którym jakiś czas temu byłam na masażu, ale mam już także zarezerwowany pobyt na weekend z moim wybrankiem Smile Bardzo nowoczesny obiekt, który znajduje się w odpowiedniej lokalizacji. Jeśli chcielibyście żeby ten wyjazd był nad morzem to zdecydowanie warto wziąć pod uwagę tę propozycję.
Odpowiedz
#5
Najlepiej do jakiegoś tropikalnego kraju
Odpowiedz
#6
Też uważam, że tropiki są super, koszty te same co w PL, pogoda pewna, widoczki ładniejsze Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości