Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum reklamowe
#1
Serdecznie Was zapraszam na swoje forumko reklamowe: forumreklamowe.4umer.pl
Pozdrawiam ciepło Smile
Odpowiedz
#2
A to twoje forum chociaż żyje? Bo tu zupełna cisza
Odpowiedz
#3
(12-08-2016, 21:23)Filipek napisał(a): A to twoje forum chociaż żyje? Bo tu zupełna cisza

Dopiero je założyłam kilka dni temu, musi się rozkręcić. Im więcej będzie wpisów, tym będzie częściej odwiedzane.
Odpowiedz
#4
Może jednak skup się na jakimś jednym forum, góra trzech forach bo na razie pozakładałaś całe mnóstwo for gdzie jesteś jedynym użytkownikiem.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#5
(12-10-2016, 20:22)Niebieska napisał(a): Może jednak skup się na jakimś jednym forum, góra trzech forach bo na razie pozakładałaś całe mnóstwo for gdzie jesteś jedynym użytkownikiem.

Ciężko nad nimi pracuję, zależy mi, żeby na każdym było choć kilku użytkowników.
Odpowiedz
#6
Nie wiesz na co się porywasz, mówię Ci to z doświadczenia.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]


Odpowiedz
#7
(12-10-2016, 20:27)Niebieska napisał(a): Nie wiesz na co się porywasz, mówię Ci to z doświadczenia.

Jakoś dam radę, muszę dać Smile mam cały dzień wolny, więc będę zaglądać na swoje fora i na nich siedzieć.
Odpowiedz
#8
[quote pid='19273' dateline='1481397775']
Ciężko nad nimi pracuję, zależy mi, żeby na każdym było choć kilku użytkowników.
[/quote]

Widać właśnie jak bardzo ciężko pracowałeś nad tym forum, wykonałeś kawał dobrej roboty i masz tak jak chciałeś kilku użytkowników.
[Obrazek: UserbarForumReklamowe.jpg]
[Obrazek: userbar.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości