Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fobia społeczna
#1
Cierpię na fobię społeczną. Chciałabym możliwie szybko się jej pozbyć, jednakże zupełnie nie mam pomysłu, jak mogłabym to zrobić. Czy powinnam skorzystać z usług specjalisty? Jeśli tak, to czy moglibyście mi jakiegoś polecić? Sama, zastanawiam się nad: https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/
Odpowiedz
#2
tak też to miałam i wyleczyłam sie w ten sposób że na siłe wychodziłam-nieraz z płaczem,z uczuciem że zaraz zwymiotuje,że zasłabnę,ale szłam. Jeśli się zamkniesz w domu lub zaczniesz rezygnować z wyjść to pozwolisz aby lek wygrał ,A i jeszcze kupiłam sobie wyciąg z dziurawca na depresje i piłam 3 x dziennie po 1 łyżeczce a zamiast herbaty zwykłej piłam melice z cytryną. Osoby które mają wszelkiego typu nerwice mają problem z serotoniną w mózgu -dziurawiec jest takim przekaźnikiem serotoniny i po miesiącu stosowania można odczuć poprawę nastroju.
kliknij tutaj
Odpowiedz
#3
Z tym dziurawcem to prawda, działa cuda po miesiącu
Odpowiedz
#4
Może i niektórym udaje się z bólem i strachem wychodzić do ludzi, jak to ktoś z was napisał "z płaczem", ale jednak nie każdy tak potrafi. Żeby przezwyciężyć fobię społeczną potrzebna jest odpowiednia terapia. Gabinet Psychoterapeutyczny w Konstancin Jeziorna to świetne miejsce do rozpoczęcia leczenia fobii społecznej.
Odpowiedz
#5
Na pewno warto pójść na terapię i przegadać swoje problemy. Wpadnij do gabinetu psychoterapeutycznego w Konstancin-Jeziorna na ul Plac Zgody 9/15. Mają tam skuteczne metody działania ale przede wszystkim bardzo angażują się w każdego pacjenta, pomagają za wszelką cenę. Warto im zaufać.
Odpowiedz
#6
Czy to się łatwo leczy?
Odpowiedz
#7
Już u małych dzieci, jeśli pojawiają się jakieś trudności warto wdrożyć trening umiejętności społecznych pod okiem specjalisty. Zajęcia tus kraków przeprowadza Sensusmed Ośrodek Psychoterapii i Neurorehabilitacji. Zapoznajcie się z ich ofertą. Trzeba takie trudności dostrzegać od razu żeby później się nie pogłębiły.
Odpowiedz
#8
Byłem w takiej sytuacji i moim zdaniem zawsze trzeba na to uważać aby nie dać się
Odpowiedz
#9
(08-16-2017, 21:17)greta59 napisał(a): Cierpię na fobię społeczną. Chciałabym możliwie szybko się jej pozbyć, jednakże zupełnie nie mam pomysłu, jak mogłabym to zrobić. Czy powinnam skorzystać z usług specjalisty? Jeśli tak, to czy moglibyście mi jakiegoś polecić? Sama, zastanawiam się nad: https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/
Jeśli cierpisz na fobię społeczną i chcesz się jej jak najszybciej pozbyć, to zdecydowanie warto skorzystać z usług specjalisty. Psycholog może Ci pomóc zrozumieć przyczyny Twoich problemów oraz pomóc Ci opracować strategie radzenia sobie z lękiem.
Jeśli interesuje Cię specjalista z Warszawy, to polecam Ci skorzystać z usług Psychomedic. To placówka z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w terapii zaburzeń lękowych, w tym fobii społecznej. Mają tam doświadczonych i wykwalifikowanych psychologów, którzy pomogą Ci przezwyciężyć Twoje problemy. Pokoloruj To
Pamiętaj, że walka z fobią społeczną może być trudna, ale z odpowiednią pomocą jest to możliwe. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne i nie wahaj się skorzystać z pomocy specjalisty.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości