Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym się interesujecie?
#21
Piłka nożna, motoryzacja
Odpowiedz
#22
Mnie na ten przykład interesują wszelkie modele rajstop z lycry posiadam ich już dosyć pokaźną kolekcję.
Odpowiedz
#23
Uwielbiam sport, szczególnie piłkę nożną. Chętnie gram z przyjaciółmi i oglądam wieczorami mecze.
Zakłady piłkarskie - legalna możliwość na typowanie
Odpowiedz
#24
Moje zainteresowania są dosyć nietypowe, ponieważ odnoszą się do motoryzacji, a to zdecydowanie nie jest powszechne wśród współczesnych kobiet. To co w chwili obecnej najbardziej trafia w moje gusta to części forester. Tak się jakoś złożyło, iż posiadam jeden z takich modeli w swoim garażu.
Odpowiedz
#25
(04-07-2018, 17:47)Meczowy napisał(a): Uwielbiam sport, szczególnie piłkę nożną. Chętnie gram z przyjaciółmi i oglądam wieczorami mecze.

Też lubię sport ale bardziej niż piłkę nożną lubię grę w polo, Marek Dochnal odnosił w tej grze spore sukcesy  ale sama nie próbowałam w to grać, trzeba naprawdę dobrze jeździć konno żeby ten sport uprawiać
Odpowiedz
#26
Widzę, że ludzie mają naprawdę różne i czasem bardzo ciekawe zainteresowania, sam preferuje książki i gry planszowe.
Odpowiedz
#27
Ja uwielbiam piłkę nożną i składanie modeli. Nawet ostatnio dostałam do poskładania model autokaru „Łączy nas piłka” z kolekcji Mistrzowski Bus. Słyszeliście o tym? Bardzo ciekawa kwestia. Powstały klocki i figurki na pamiątkę zbliżającego się mundialu i uczestnictwa w nim Polaków. Dla mnie, lubiącej i piłkę i klocki, modele i tego typu rzeczy to genialna sprawa.
Odpowiedz
#28
Najlepszy jest film odpoczywam przy dobrym filmie.
Odpowiedz
#29
Ja od kilku lat piszę opowiadania. Ostatnio dzięki firmie, która wydaje książki wypuściłem swoje pierwsze "dzieło"Wink Narazie nie będę reklamował, bo jest to na zbyt wczesnym etapie, ale za to wszystkim którzy marzą o swojej książce polecam wydacksiazke.pl i ogólnie wydawnictwa online. Można dzięki nim zrealizować swoje marzenia naprawdę niedużym nakładem finansowym. Jeżeli firma jest odpowiednia to i promocją i dystrybucją się zajmie. Także "wystarczy" napisać coś dobrego i trochę zainwestować.
Odpowiedz
#30
Moją główną pasją i to od dziecka jest motoryzacja dlatego jeśli znacie portale takie jak https://forum-mechaniczne.pl/portal/ z nowinkami, ciekawymi artykułami i tak dalej to będę bardzo wdzięczny za wszelkie polecenia. Swoją drogą mamy tu kogoś, kto interesuje się motoryzacją? Jeżeli tak to zapraszam do kontaktu Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości