Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blog o JĘZYKU NIEMIECKIM!
#1
[Obrazek: wieksze3_1001.png]

Witam serdecznie i zapraszam na nowego, szybko rozwijającego się bloga o języku niemieckim!

Blog niemiecka-inspiracja.pl kieruje do wszystkich tych, którzy chcieliby odkryć pozytywne strony języka niemieckiego, nauczyć się gramatyki i słownictwa, a od czasu do czasu zaczytać się w postach poświęconych szeroko rozumianej wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. Tak naprawdę spotkacie się tutaj z językiem niemieckim w różnym wydaniu i pod wieloraką postacią. Zapraszam nie tylko osoby, które dopiero rozpoczynają naukę języka niemieckiego, ale również  tych, którzy początki mają już dawno za sobą. Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie Smile
Odpowiedz
#2
O, to jest idealny blog dla mnie. Mam ogromne trudności w nauce języka niemieckiego, nie potrafię zapamietać gramatyki oraz tego "der die das"
Odpowiedz
#3
Ja z tego bloga także korzystam. Uczę się języka niemeckiego od niedawna i przyznam, że bardzo mi się ten język podoba. Planuję jechać do Niemiec na parę miesięcy więc informacje zawarte w tym blogu na pewno mi się przydadzą.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości