Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biuro rachunkowe
#11
To jasne, że zawsze lepiej jest sprawdzić firmę, której powierzamy całą naszą księgowość - musimy mieć do niej przede wszystkim zaufanie.
Odpowiedz
#12
tak, przede wszystkim mieć jakieś pole odniesienia w postaci innych możliwości Wink
Odpowiedz
#13
a korzystacie z programów do księgowości? Bo szukam czegoś na początek, żeby się nauczyć obsługiwać i wdrożyć w ten cały świat. Podzielcie się doświadczeniami. Polecono mi na razie tylko taki niby prosty program do faktur, ale jako, że nie miałem wcześniej z żadnym programem do czynienia, ciężko mi określić, czy będzie dobry. Piszcie proszęSmile
Odpowiedz
#14
Faktury a cała księgowość to jednak co innego. To pierwsze bardzo łatwo ogarnąć, z drugim są już problemy, jak ktoś nie zna się na rzeczy.
Odpowiedz
#15
Ja osobiście wybrałem Tax Expert Wrocławskie i nie żałuję Smile
Odpowiedz
#16
(07-17-2014, 07:38)KonradAlfa napisał(a): Nie powierzyłbym księgowości osobie,której nie widziałem.

Jestem dokładnie tego samego zdania. Jeżeli chodzi o moją kasę, to lubię wiedzieć, kto nią obraca Tongue
Pracuję jako operator agregatu tynkarskiego Putzmeister w Budmar http://budmar-mb.pl/pl/10-agregaty-tynkarskie
Odpowiedz
#17
Ja też bym jednak tak wolała Smile
Odpowiedz
#18
W takim razie mogę polecić Wam Teresę Sykulską, która zajmuje się księgowością Jaworzno, szczególnie jeśli prowadzicie swoją działalność na Śląsku. W sposób kompleksowy zajmie się Wszą firmą.
Odpowiedz
#19
Ja też jestem zwolenniczką księgowości tradycyjnej, wolę widzieć się w cztery oczy z osobą dbającą o dokumenty w mojej firmie ponieważ jeżeli ona coś zawali to ja będę musiała płacić kary. Dobre i zaufane biuro księgowe znalazłam na stronie http://www.gardeprofit.pl/, póki co, nie było żadnych problemów, a wszystkie napotkane wątpliwości udało nam się szybko rozwiać
Odpowiedz
#20
Zawsze można w ten sposób ustalić coś dodatkowo i dogadać się w różnych kwestiach.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości