Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allegro czy sklep internetowy?
#81
Ja najbardziej ufam allegro, mimo ze zawiodłem się na jednym ze sprzedających kiedys to allegro wyplaciło mi rekompensate
Odpowiedz
#82
Wydaje mi się że obecnie można znaleźć co raz więcej ciekawych i profesjonalnych sklepów internetowych, z naprawdę dobrymi ofertami. Wystarczy poszukać. Osobiście wybieram sklepy internetowe.
Odpowiedz
#83
Proponuję wybrać Allegro . Nowy sklep internetowy to 10 000.
Odpowiedz
#84
Allegro to już jest jednym wielkim sklepem internetowym (oficjalny sklep i strefa marek) i "portalem aukcyjnym" tylko z nazwy Smile
Odpowiedz
#85
Tylko i wyłącznie allegro Smile
Odpowiedz
#86
Ja polecam Allegro, kupowałam już tam parę razy i jeszcze nigdy nie miałam żadnych problemów
Odpowiedz
#87
Zdecydowanie sklep internetowy.
Odpowiedz
#88
Nie wiem jak inni użytkownicy tego forum, ale ja zawsze tusze do canona kupuję tylko w sprawdzonych sklepach internetowych.
Odpowiedz
#89
Ja ostatnio kupowałem ciuchy w profesjonalnym sklepie unicats. I jestem bardzo zadowolony, oprócz ubrań można tam też nabyć deskorolki i różne akcesoria.
Odpowiedz
#90
Witam. Mam pomysł na sprzedaż odzieży przez internet. Sęk w tym, że nigdy się tym nie zajmowałem i nigdy nawet firmy nie miałem. Więc pytania do osób, które działają w branży. Jak wygląda sprawa z podatkami oraz sprawy formalne związane z zakładaniem firmy?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości