Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcesoria kuchenne
#1
Chcesz mieć niebanalne i piękne akcesoria do kuchni to zapraszam na tą stronę http://www.rossi.pl/pojemniki_na_pieczyw...baki.rossi tutaj znajdziesz to czego szukasz.
Odpowiedz
#2
Sklepów z takimi akcesoriami w necie jest mnóstwo, dzięki za linka, zobaczę sobie, co tam w trawie piszczy, tym bardziej, że w ciągu miesiąca muszę się ogarnąć i kupić coś dla mojej siostry na rocznice parapetówki. Właściwie to nie dla siostry, ale dla jej mieszkanka, ale coś, co wszystkim służyć będzie, więc poszukuje takich właśnie akcesoriów i gadżetów do kuchni, w miarę ozdobnych i funkcjonalnych:-) Mam nadzieję, że starczy mi czasu na znalezienie, zamówienie i kupienie wszystkiego bez ostatniego gwizdka:-)
Odpowiedz
#3
A ja lubie sama tworzyć dodatki kuchenne. Słoiczki mają nalepki z opisem, lawenda lub wrzos w postarzanej doniczce Smile każdy dodatek ma cos w sobie Smile
Odpowiedz
#4
O proszę przyznam że na forum jestem zupełnie przez przypadek, tak samo jak przez przypadek kliknęłam w powyższego linka a okazało się to strzałem w dziesiątkę ponieważ właśnie szukałam pomysłu na prezent dla swojej koleżanki właśnie z okazji wprowadzenia się do nowego mieszkania i olśniło mnie ponieważ taki chlebak i kilka pojemników na żywność to według mnie świetny pomysł tym bardziej że są bardzo stylowe i nowoczesne, a zatem będą pasowały zarówno do jej mebli jak i całej kuchni. Cieszę się że tu trafiłam
Odpowiedz
#5
Co to za pomysł, aby dziewczynie od razu kupować coś do kuchni. A może nie lubi tam spędzać wolnego czasu? Smile
Odpowiedz
#6
To prawda ... ja wystrzegam się zawsze takich prezentów, chyba nie ma nic gorszego dla kobiety jak dostać w prezencie garnek albo zestaw noży, przynajmniej ja jestem tago zdania i uważam że prezenty powinny być raczej bardziej prywatne i tylko dla danej osoby a nie dla całego domu, np. mogą to być perfumy, biżuteria czy inne tego typu rzeczy. Chyba że mowa o prezencie na parapetówkę wtedy ewentualnie mogą to być prezenty do domu czy do kuchni, ale oczywiście jest to tylko moja opinia
Odpowiedz
#7
szczerze mówiąc nigdy nie korzystałam z takich pojemników i tak na prawdę nie wiedziałam , że jest coś takiego. Generalnie zakupie sobie chociaż ze dwa na spróbowanie czy się faktycznie nadają. Bardzo fajnie i praktycznie wyglądają. Jak się sprawdzą to polecę znajomym.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości